KarateRec.com

Radka Krejčová přivezla z ME Karate Goju-ryu 3 medaile

24.09.2007

Radka Krejčová zvládla svou premiéru na Mistrovství Evropy stylu Goju-ryu na výbornou. Z šampionátu v Dortmundu přivezla celkem 3 medaile. Tu nejcenější získala v kategorii kumite týmů žen.

Další medaili vybojovala Radka pro český tým v soutěži kumite žen nad 60 kg. Tentokrát vystoupala na bronzový stupínek. Třetí, velmi cenný úspěch zaznamenala závodnice SK Karate Spartak Hradec Králové v kategorii kumite žen open, tedy bez rozdílu hmotnosti, když ve finále podlehla další české závodnici a své kolegyni z letošního ligového týmu Petře Pecekové z Karate Vision.

Mistrovtsví Evropy Karate stylu Goju-ryu se zúčastnil také další závodník královéhradeckého Spartaku - Lukáš Polzer. Ten však i přes úvodní vítězství nemohl pokračovat kvůli zranění v dalších bojích soutěže kumite mužů do 60 kg.

Zdroj: Spartak